Spoštovani,

posredujem vam še včerajšnjo okrožnico MIZŠ (glej spodaj) in povzetek navodil za delo v naslednjem tednu do počitnic.

• V tem tednu bodo učenci na Teamse dobivali preproste naloge za utrjevanje, (brez interaktivnih vsebin), ocenjevanja na daljavo ne bo, razen ustnega, če so učenci z učiteljem dogovorjeni.
  • Dodatna navodila za prijavo v Teamse bodo na spletni straniučitelji bodo oblikovali skupino za svoj predmet, z imenom razred/oddelek/ime predmeta/ime učitelja (npr. 9.a FIZIKA Kranjčec).
  • Naloge bodo učitelji oddajali v Teamsove učilnice en dan prej (preden je predmet na urniku). Urnika v tem tednu ne bomo spreminjali.
  • Učenci, ki ste izgubili ali pozabili svoje AII naslove napišite sporočilo o težavi na kristinad@jozmos.si
  • Pri razredni uri se bodo razredniki z učenci v živo povezali preko Teamsov po naslednjem razporedu: 6.a v četrtek, 22. 10. ob 9.00, 6.b v četrtek, 22. 10. ob 12.00. 7.a in 7.b v četrtek, 22. 10. ob 10.00, 8. a in 8. b v petek, 23. 10. ob 9.00, 9.a in 9.b v petek, 23.10. ob 10.00.
  • Za učence od 1. do 5. razreda ne bomo izvajali neobveznih izbirnih predmetov.
  • Prehrana bo v tem tednu le za učence, ki so v šoli. Za izjemne primere (npr. če bo starejši učenec hodil po mlajšega in mu starši ne morete pripraviti kosila) se starši lahko obrnejo na ravnateljico (simonak@jozmos.si) do ponedeljka do 8.00. Če bo šolanje na daljavo tudi po počitnicah, se bomo glede kosil za socialno ogrožene učence dogovorili naknadno.
  • Interesne dejavnosti se v tem tednu ne izvajajo. Ravno tako se ne izvajajo dnevi dejavnosti izven šole, zdravniški pregledi in ostale dejavnosti (razen OPB in JV), kjer bi se učenci mešali med oddelki.
  • Športne aktivnosti se popoldan v telovadnici izvajajo le za registrirane klube za mlajše člane in člane.
  • Dopolnilni pouk in učna pomoč, ki jo izvajajo učitelji, se na daljavo v tem tednu ne bo izvajala. Učna pomoč, ki  pa jo izvaja svetovalna služba po odločbah, pa se izvaja normalno, v šoli za učence 1.-5.r in na daljavo za učence 6.-9.r.

O tem, kako bo pouk potekal po počitnicah, vas bomo obvestili, ko bomo dobili navodila od MIZŠ.

Želim vam uspešno delo v šoli,  povezovanje na daljavo, predvsem pazite nase in na vaše bližnje, med počitnicami pa si tudi spočijte od tega vznemirljivega začetka šolskega leta.

Vse dobro vam želim.

Okrožnica MIZŠ: