Iz Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport smo prejeli okrožnico, katere vsebina se nanaša na zagotavljanje brezplačnega toplega obroka pri pouku na daljavo v času zaostrenih epidemioloških razmer. V sodelovanju z Mestno občino Ljubljana bomo v naslednjem tednu organizirali kuhanje toplih obrokov.

Brezplačni topli obrok – kosilo, pripada učencem, ki imajo v tem šolskem letu subvencionirano šolsko prehrano.

Učenci se morajo na obrok obvezno prej prijaviti. S prijavo učenci/starši privolijo, da občina in šola podatke uporabijo za organizacijo priprave in prevzema toplega obroka. Prijava je dostopna na spletnem obrazcu, ki ga izpolnite za vsakega otroka posebej. Obrazec najdete tukaj: https://www.1ka.si/a/306569

Prijave bomo zbirali do ponedeljka, 9.11. 2020 do 8.ure.

Prevzem kosila bo od torka, 10.11. 2020 dalje med 12. in 13. uro pri zunanjem vhodu v kuhinjo (dostavna pot na glavnem šolskem igrišču).

Ljubljana, 6. 11. 2020                             Ravnateljica Simona Kralj

Priloga: