Spoštovani starši.

Tukaj si lahko preberete novo okrožnico ministrstva za šolstvo in sklep o prilagoditvah ocenjevanja:

V naslednjem tednu se bomo morali pripraviti na odprtje šole za učence 1.triade, če bodo razmere to dopuščale. Kot piše v okrožnici se skupine v jutranjem varstvu in podaljšanem bivanju ne bodo smele mešati, kar lahko povzroči težave z zadostnim številom učiteljev.

Zato vam bom v ponedeljek poslala spletno anketo, kjer boste otroke prijavili:

– v jutranje varstvo, če ga boste res nujno potrebovali;

– na šolski prevoz, če otroka res ne boste mogli pripeljati sami v šoli;

– v podaljšano bivanje, če ga boste nujno potrebovali po 15.45, ko se skupine začnejo mešati.

Ker bo čas za zbiranje podatkov zelo kratek, vas prosim, da do takrat razmislite o vseh možnostih in nam na ta način pomagate pri čim lažji organizaciji.

Kako bo potekal dopolnilni pouk in učna pomoč za ostale učence,  in ali se bodo šole res odprle, vas bom pravočasno obvestla.

Lepo vas pozdravljam in ostanite zdravi, da se čimprej vidimo.