Spoštovani starši in dragi učenci,

za nami je že peti teden šolanja na daljavo in začel se je mesec december, mesec obdarovanj, sladkih dobrot in lepih misli. Včeraj nas je razveselil sneg, žal pa razmere ne dopuščajo, da bi se ga veselili skupaj.

Vlada je včeraj zaradi aktualnih epidemioloških podatkov podaljšala vse ukrepe in s tem tudi izobraževanje na daljavo. Okrožnico si lahko preberete tukaj:

Med seboj smo si zelo različni in takšni so tudi odzivi naših učencev na takšen način šolanja. Nekaterim ustreza, da si delo lahko v večini organizirajo po svojem ritmu, drugim je to nočna mora. Prepričana pa sem, da vsem primanjkuje druženja.

Tudi vam staršem ni lahko in zahvaljujem se vam za vso pomoč in podporo, ki jo nudite otrokom.

Ostanite zdravi in upam, da se vsaj najmlajši še letos vrnejo v šole.